Loading…

Letohradský Hobby sprint 2023 – ZRUŠENO!

Aktualizace 24.08.2023:

Vážení jezdci, diváci a příznivci Hobby sprintu motocyklů a automobilů na Šedivci.

Prvotní termín byl stanoven na 27.8. 2023 s tím, že se sprint pojede na náhradní trati, kterou jsme plánovali od křižovatky Mistrovice-Sobkovice ve směru na Bredůvku na silnici č. 1/11. Důvodem změny byly oseté pozemky okolo tratě na Šedivci, takže odpadly divácké prostory. Bohužel náhradní trať vyžadovala rozsáhlé objížďky, které nám dopravní policie neschválila. AMK Letohrad se rozhodl znovu oslovit firmu Klas Nekoř, zdali by bylo možné sprint uskutečnit 17.9. 2023 na Šedivské trati. Vzhledem k počasí nám bylo sděleno, že v tuto dobu bude na levé straně zaseta, a možná již nepatrně vzrostlá řepka a na straně druhé nesklizená kukuřice.

Výbor AMK Letohrad se rozhodl sprint v roce 2023 zrušit.

Děkujeme za pochopení.

Pokud budeme v letošním roce konat nějakou náhradní akci, tak vás budeme včas informovat.

Tým AMK Letohrad.


Aktualizace 20.07.2023:

Dobrý den,

z důvodu nepřidělení všech potřebných povolení není možné letošní sprint odjet na nově zamýšleném místě, tzn. od křižovatky Mistrovice – II/11 – Sobkovice, směrem k Bredůvce.

Jediným možným řešením pro letošní rok je, odjet sprint na Šedivci jako v předešlých letech, avšak s tím, že je nutné termín posunout bohužel až na 17.09.2023. K definitivnímu potvrzení tohoto termínu dojde zhruba v polovině srpna, veškeré informace budou okamžitě zveřejněny.

Děkujeme za trpělivost a pochopení, snažíme se dělat maximum, abychom si i letos mohli kvalitně zazávodit a pobavit se.

Tým AMK Letohrad.

 


Dobrý den Vážení příznivci motorsportu,

srdečně Vás zveme na letošní LETOHRADSKÝ HOBBY SPRINT na 1/8 míle.

Termín je stanoven na neděli 27.08.2023.

Podsatnou změnou pro letošní ročník bude jiné místo konání sprintu. Pojedeme od křižovatky Mistrovice – II/11 – Sobkovice, směrem k Bredůvce, viz. mapa.

V následujících dnech se zde objeví plakát, poté přihlášky a detaily propozic.

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu.

Tým AMK Letohrad.