Loading…

Motoskijöring 2018 – sdělení

Vážení přátelé,
konečně Vám mohu sdělit, jak to bude vypadat s motoskijöringovým ježděním o tomto víkendu. Protože je letošní zima pořád taková jaká je, musíme hodně improvizovat. Stále se snažíme uspořádat další závody. Původně jsme počítali s tím, že se pojedou závody v Rudníku a v Dobřanech v Orlických horách. Mám informace od obou pořadatelů, a to:

  • V Dobřanech v Orlických horách to podle zprávy Josefa Švorce nejde. Sněhu není tolik, aby se mohl odjet kvalitní motoskijöring. Závod proto pořadatelé ruší, ale mění termín na příští týden (na sobotu 17.2.2018).
  • Lepší situace je v Rudníku. Pořádající SMX Racing Team Rudník připravuje závod na neděli 11.2.2018. V jejich obci měl loni motoskijöring zdařilou premiéru, v seriálu MČR úspěšně jezdí i jejich závodníci. Podle slov Pavla Šmahela závod letos pojedou na jiné trati, která je také v obci. Tím je i dobře přístupná pro jezdce a diváky. Rudnický závod tak bude 2. závodem letošního MČR. Pojede se opět v kategoriích MČR a Orlický pohár. Předchozí závod v Horním Městě byl divácky velice zajímavý v obou kategoriích. Návštěvníci závodu se tak mohou těšit na atraktivní závody.