Loading…

02/2022 – Chalupa CUP Dalečín

V Neděli jsem se zúčastnil závodu Chlupa cupu v Dalečíně na Republikové traťi.Moc se mi tam nechtělo zkrz náročnost traťi a hlavně skoků.Ale nakonec jsem jel abych sbíral zkušenosti.Na traťi jsem byl jednou trénovat ještě na Kawasaki a nic tam neskočil.

 

V tréninku jsem sebral všechnu odvahu a vše tam poslal Ale tahle trať prostě není nic pro amatéry….

Kvalifikaci jsem zajel na 3 místě

V první jízdě se mi moc nepovedl start a jelikož to hodně nakropily tak jsem jel v klidu a nic neskákal jelikož to bylo hodně nebezpečné… Takže z toho byla 7 pozice.Nějak jsem výsledek neřešil protože tento seriál pro mě není důležitý a nechtěl jsem si zbytečně vyvodit zranění.

V druhé jízdě jsem šel na startu více na venek a jelikož nekropily po startu jsem byl na 4 pozici.Trať už byla poměrně rozbitá a tak skákat velké dvojaký bylo čím dál obtížnější..

Ve 4 kole na dvojáku spadl jezdec předemnou a já už to neubrzdil a poslal to do něj.Motorku jsem zvedl jel dal a na dalším skoku jsem musel skočit skok trochu víc doprava kvůli jezdci předemnou.

Bohužel tam už byly větší díry než tam kde jsem skákal a dopad jsem neustal…Pak už vím jen že ležím za tobogánem…

Momentálně jsem po operaci klíční kosti… Mrzí mě to…. Bohužel nemůžu v neděli startovat na Meteorit Cupu který mám dobře rozjetý..