Loading…

Pozvánka na závod seriálu MČR v motoskijöringu v Klášterci nad Orlicí

Motoskijöring Klášterec nad Orlicí.

Vážení přátelé,

tak jsme se konečně dočkali. Jsem rád, že Vás mohu pozvat na 1. závod seriálu MČR v motoskijöringu „Orion-Shiva KTM Cup 2019“, který se pojede tuto neděli 20.1.2019 v Klášterci nad Orlicí. Na známé trati „Kláštereckých břehů“ budou k vidění zajímavé souboje našich nejlepších jezdců o body do MČR, ale i souboje začínajících a hobby jezdců v Orlickém poháru.
Trať s délkou 1 okruhu 800 metrů je umístěna přímo v obci u fotbalového hřiště a je divácky přehledná. V Klášterci se v neděli MČR pojede už poosmnácté – poslední závod se jel v roce 2017 a své prozatím jediné vítězství získali Roman Mňuk se Zdeňkem Langerem. Svůj 4. mistrovský titul budou obhajovat domácí bratři Šrolerové. O vítězství budou určitě usilovat i další jezdci. Premiéru v MČR budou mít i loňští vítězové Orlického poháru Jurij Popovyč s Ladislavem Novotným. Diváci si tak určitě přijdou na své. Očekává se velké množství jezdců v MČR i v Orlickém poháru. Trénovat se bude od 10 hodin, první kvalifikační jízdy Orlického poháru začnou už v 11:30 hod.

Přejímka Orlického poháru je již od 7,30-8,30 hod a start tréninků je 9,15-9,45 hod.Prosím o dodržení času na přejímce,komu se v daném čase nepodaří přejímka nebude moc závodit.Vzhledem k časové náročnosti závodu nám neumožňuje přijímat jezdce po daném časovém limitu.

Takže přijeďte za včas a děkujeme za pochopení.