Loading…

2 závody Mistrovství ČR v motoskijöringu „ORION – SHIVA KTM Cup 2015“

Vážení přátelé,

jsem rád, že Vás mohu pozvat na další 2. závody Mistrovství ČR v motoskijöringu „ORION – SHIVA KTM Cup 2015“. Pojedou se o tomto víkendu 14.2.2015 v sobotu v Martinicích v Krkonoších a v neděli 15.2.2015 v Dobřanech v Orlických horách. Při obou závodech se pojede i Orlický pohár. Na závody pořadatelé svědomitě připravují trať i různé doplňkové akce.

Loňští mistři Mohaupt s Hotovým, kteří v roce 2014 získali mistrovský titul právě na martinické trati, přijedou na závody v roli největších favoritů. Vždyť oba letošní závody vyhráli. Ale vzhledem k vyrovnanosti motoskijöringu můžeme očekávat, že ostatní jezdci se budou snažit o jejich sesazení z 1.pozice průběžného pořadí MČR. Diváci mohou očekávat i zajímavé boje v Orlickém poháru, kde jsou na čele dokonce 3 dvojice se stejným počtem bodů!!! V Martinicích pilně připravují i další akce pro diváky, a to zabijačkové hody, které budou ve velkém vytápěném stanu. Dále chystají i různé atrakce pro děti a předváděcí akce pro dospělé.

Hned další den v neděli 15.2.2015 seriál motoskijöringů vyvrcholí na trati v Dobřanech v Orlických horách. Tam už se definitivně rozhodne o mistru ČR i o vítězi Orlického poháru. Zdejší rychlá trať postavené v autokrosovém areálu „U hradu“ přivítá mistrovský motoskijöring už počtrnácté. I zde kromě tradičně perfektně připravené trati se mohou diváci těšit na kvalitní občerstvení v „Dřeváku“ i další akce. Na konci dobřanského závodu budou vyhlášeni nejen nejlepší jezdci ze závodu. Na závěr bude i slavnostní vyhodnocení seriálu MČR v motoskijöringu „ORION – SHIVA KTM Cup 2015“. Nejlepší dvojice budou dekorovány poháry a dalšími věcnými cenami. Totéž bude i u seriálu Orlického poháru v motoskijöringu.

Pořadatelé obou závodů zvou všechny příznivce motoristického sportu na motoskijöring.

Josef Vašíček
Federal-Mogul Friction Products a.s.
Kostelec nad Orlici, CZ
QA Incoming inspection
Federal-Mogul Motorparts
Office: (420) 494 333 413
Mobile: (420) 604 297 443
Mobile: (420) 604 705 297
e-mail: josef.vasicek@federalmogul.com